(067)129 86 86

   > Блог > Що таке такелажні роботи і для чого вони потрібні?

Що таке такелажні роботи і для чого вони потрібні?

Такелажні роботи —  це роботи по підйому промислового обладнання, важких негабаритних вантажів за допомогою спеціальних пристосувань (домкрати, троси та інше такелажне обладнання). Такелажні роботи проводять і по відношенню до верстатів, і по відношенню до цілих ліній виробництва, інших тяжких вантажів.Такелажні роботи — це комплекс заходів, спрямованих на підняття різноманітних вантажів з метою їх навантаження або вивантаження. На відміну від звичайних вантажно-розвантажувальних робіт, такелажні послуги припускають застосування спеціальних пристосувань і механізмів.

Механічний такелаж — це роботи за допомогою спеціальних пристосувань або транспортного інструменту, а це підводні поворотні опори, такелажні ломи, лебідки, чалки, траверси, рокли, такелажні візки. При механічних такелажних роботах, наприклад, перевезення цеху, використовується спеціальна автомобільна техніка: автокрани, маніпулятори, навантажувачі, низькорамні платформи, трали. Для безпечного та правильного проведення такелажних робіт, таких як демонтаж, монтаж виробничого і промислового устаткування, потрібні спеціальні навички і досвід проведення таких робіт. У повсякденному житті такелажників звуть для переміщення гаражів, будок, побутовок, дачних будиночків і інших важких предметів, установки стовпів, парканів, пам’ятників і витончених скульптур.​Будь-яка робота незалежно від її складності починається з обстеження, яке проводиться з виїздом на місце. Обстеження проводять фахівці з числа інженерно-технічного персоналу мають відповідну спеціалізацію. В процесі практичної роботи, вироблені вимозі до спеціалізації персоналу стосовно наявних видів робіт. Це фахівці з металоконструкцій, механіки, електрики, електронщики, IT фахівці, медтехніки і будівельники здійснюють інженерне забезпечення та керівництва будь-яких видів такелажні роботи. За результатами обстеження інженерно-проектна група розробляє план робіт і при необхідності, потрібні проекти. План робіт є головним документом визначальним послідовність і технологію ведення робіт, перелік необхідних механізмів, устаткування та інструменту, вимоги до робочого персоналу і його кількість, а також перелік і порядок проведення забезпечувальних заходів. Наказами по підприємству призначаються особи відповідальні за проведення робіт в цілому і окремих операцій, відповідальні за дотримання норм і правил охорони праці і техніки безпеки, відповідальні за організацію та транспортування вантажів, і інші в разі потреби. Персональна відповідальність на кожному етапі робіт, є запорукою успішного виконання поставлених завдань, без пригод.

Такелажні роботи

Укрмонтаж-Такелаж виконує такелажні роботи по Україні та СНД, ми надаємо весь спектр послуг із завантаження та розвантаження великовагового устаткування, яке застосовується у всіх областях діяльності. 
Ми спеціалізуємося на переїздах виробничих підприємств і окремих цехів, офісів, медичних установ і друкарень, організацій де потрібні такелажні роботи високої складності і такелаж обладнання.Послуги надаються нашою компанією: