(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ Демонтаж поліграфічного обладнання

Демонтаж поліграфічного обладнання

Виконуємо демонтаж поліграфічного обладнання, рулонних, листових друкованих машин, а також машин післядрукарської обробки.Однією з найважчих різновидів промислового такелажу є демонтаж і навантаження-розвантаження типографського і поліграфічного устаткування. Причин тому чимало. Як правило, сучасне оснащення друкарень має в своєму складі великовагові поліграфічні машини, що відрізняються, до того ж, негабаритним розмірами. Причому, друкарське обладнання відрізняється підвищеною чутливістю до ударів і пошкоджень, що змушує такелажників ставитися до планування і проведення такелажних робіт в друкарнях з особливою увагою. 

Багато друкарень розміщені в абсолютно невідповідних для проведення демонтажних робіт приміщеннях. Часто це підвали, напівпідвали, будівлі старої споруди з вузькими вікнами і дверима. Під’їзні шляхи нерідко захаращені або забудовані. Тоді доводиться винаходити нетрадиційні методи такелажу або користуватися нестандартної такелажної оснащенням. Буденністю є часткова, а то і повне розбирання будівельних конструкцій будівлі для того, щоб, наприклад, була можливість отримати від надр друкарні гільйотину для різання паперу вагою в кілька тонн або офсетну друкарську машину.

Сучасні друкарні мають великий парк розмножувальної техніки, офісного обладнання, комп’ютерів та іншого супутнього обладнання. Все це обладнання вимагає особливого підходу при навантаженні і транспортуванні. Адже ті ж широкоформатні принтери – це досить тендітна, не дивлячись на свою вагу, техніка і для її правильної навантаження потрібно застосувати чимало зусиль і вмінь. Потрібно ретельно упакувати і промаркувати обладнання для подальшої правильної побудови та встановлення. Обов’язково потрібно приділити увагу волого- і пиле- захищеності друкарського устаткування при перевезенні щоб уникнути псування чутливих до зовнішнього середовища машин.Зазвичай друкарське обладнання забезпечується документацією виробника за правильної організації демонтажних робіт. Найперший обов’язок інженерів-такелажників ознайомитися з цією документацією. Без цього складно здійснити правильний демонтаж поліграфічного обладнання, підібрати оснащення і необхідний для транспортування транспорт.Чи потрібно писати про те, що довіряти демонтаж дорогих друкарських машин можна тільки професійним такелажникам з компаній відповідного профілю з бездоганною репутацією на ринку цього виду робіт? Добре, що ви підійшли відповідально до вибору виконавця – це гарантія того, що переїзд здійсниться без затримок і в найкоротші терміни. Для уточнення деталей майбутніх робіт і складання кошторису до Вас безкоштовно виїде наш бригадир – оцінювач. Замовляйте послугу за номером (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram