(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​Демонтаж верстатів

Демонтаж верстатів

Наша компанія понад 15 років виконує такелажні роботи як для великих підприємств так і для приватних осіб. Дані заходи вимагають певних знань і практичного досвіду, тому якщо вам необхідно розібрати установку – звертайтеся до нас за номером (067)129 86 86. Зробити демонтаж верстатів самостійно часто не представляється можливим, тому що для виконання роботи потрібен досвідчений персонал і спеціальні інструменти. Тому краще рішення – звернення до профільної компанії.Компанія «Укрмонтаж-Такелаж» проведе оперативний і якісний демонтаж верстата за вигідною ціною з урахуванням особливостей апарату і його подальшого використання.Команда фахівців приїде на об’єкт, розбере обладнання на вузли і деталі відповідно до його технічних вимог.

Вартість демонтажу верстатів

Тарифікація визначається особливостями об’єкта, до прикладу верстат необхідно демонтувати з 3 поверху через вікно, а також додатковими опціями замовлення.

  • Демонтаж верстатів, які будуть працювати в подальшому, коштує дорожче ніж розбирання старих агрегатів, які підлягають утилізації.
  • При замовленні комплексу, що включає супутні сервіси типу переїзду або збірки на місці, на весь пакет надається знижка, за рахунок якої ціна розбирання знижується відносно початкового тарифу.

Для отримання консультації та уточнення деталей дзвоніть за номером (067)129 86 86. Кваліфіковані менеджери розкажуть про компанію докладніше і призначать зручну дату для виїзду фахівців. Працюємо по всій Україні.

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram