(067)129 86 86

Головна > Послуги > ​​​​​Монтаж трансформаторів 

Монтаж трансформаторів 

Компанія надає послуги з монтажу, установки, підключення, налагодження та перевірки великогабаритних трансформаторів. Команда компанії виконує такелажні роботи з великогабаритним промисловим обладнанням з 2008 року, тому інженери і механіки можуть витримати всі технічні норми, виконуючи монтаж трансформатора. Ціна встановлюється індивідуально для кожного замовлення після інспекції об’єктів і оцінки обсягів майбутніх робіт.

Промислові трансформатори відрізняються вагою, габаритами і технічними характеристиками. Монтаж трансформатора починається з вивантаження з транспортувальної машини і установку на заплановане місце. Для цього, з огляду на габарити і вагу більшості моделей, необхідно використовувати крани-маніпулятори з високою вантажопідйомністю. Для установки трансформаторів в поглиблення можуть стати в нагоді спеціальні траки.

Система охолодження

Силові трансформатори працюють з потужними потоками електрики, що викликає серйозний нагрів всього корпусу. Для охолодження використовуються повітряні або масляні системи. Якщо конструкція трансформатора передбачає зовнішню систему охолодження, то монтаж силового трансформатора доповнюється установкою, наладкою і перевіркою роботи системи охолодження. Грамотний технічний підхід інженерів компанії в цьому процесі забезпечить стабільну і безпечну роботу устаткування.

Введення і виведення електроенергії

Різне електрообладнання підприємства вимагає підходящого напруження для нормальної роботи. Монтаж силових трансформаторів включає не тільки установку і закріплення самого пристрою на виділеному місці, але і грамотне підключення як вхідних, так і вихідних електроліній. Обов’язковий етап – перевірки запуск силових трансформаторів, які несуть найбільше навантаження. Від них струм йде безпосередньо в електромережу підприємства. Далі слідує монтаж трансформаторів різної напруги, від яких йдуть мережі живлення як промислового обладнання, що вимагає більшої напруги, так і для необхідних побутових приладів і освітлення. Проект вважається завершеним тільки після пробного запуску обладнання та заключення, що все працює нормально. При виникненні проблем, інженери проводять додаткову діагностику обладнання та електромереж для оперативного усунення неполадок.Залишити замовлення на такелажні роботи з великогабаритним обладнанням можна на сайті компанії або телефонуйте за номером (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Послуги:

Монтаж

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram