(067)129 86 86

Головна >  Наші роботи

Наші роботи

Працюємо з 2008 року

Нижче представлені деякі з наших проектів
Більше проектів в нашому Інстаграм

Монтаж обладнання на платформу

Було здійснено монтаж обладнання на платформу висотою 2 метри.
Такелажні роботи виконували максимум обережно, щоб не змістити центр ваги переміщуваного теплообмінника. 
Вага устаткування 1800 кг. Наші фахівці виготовили спеціальну конструкцію для ефективного переміщення.Вся робота була виконана в найкоротші терміни, що не забарилося виробничі процеси на об’єкті. Наша компанія надає повний комплекс такелажних послуг, які ви можете замовити по телефону (067)129 86 86

Монтаж преса вагою 14,6 тонн

Компанія Укрмонтаж-Такелаж виконала монтаж преса масою 14,6 тонн. Збірка преса відбувалася в приміщенні цеху.Якщо вам необхідні роботи по встановленню обладнання – телефонуйте нам.Для важких завдань Ми знаємо прості рішення!

Установка промислового обладнання 19 тонн

Виконано ряд такелажних робіт в місті Києві.Наші фахівці здійснили установку промислового обладнання у виробничий цех. Такелажні роботи максимального модуля 19 тонн.Розвантажувальні роботи виконали автокраном, потім такелажні роботи з установкою обладнання за допомогою навантажувача.Такелажні роботи виконані з дотриманням норм техніки безпеки в один робочий день.

Вивантаження і монтаж термопластавтомата 48 тонн

Наша компанія виконала монтаж сучасного термопластавтомата масою 48 тонн. Сучасне японське обладнання. Укрмонтаж-Такелаж виконав вивантаження 2х модулів обладнання масою 38 і 10 тонн. Монтаж обладнання виконали протягом 2х робочих днів, установка термопласта виконана на відстань близько 60 метрів з поворотом в 90 градусів.JSW виробляє термопластавтомати тільки на японському заводі в м. Хіросіма, і на відміну від безлічі інших виробників термопластавтоматів не має заводу в Китаї і спокуси використання дешевих, але менш надійних комплектуючих з китайського заводу. JSW слід концепції «Японське якість і надійність без компромісів».