(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​Переміщення вантажу 

Переміщення вантажу 

Компанія “Укрмонтаж-Такелаж” виконує різноманітні такелажні роботи по всій Україні. До них відноситься підйом і переміщення вантажів (довгомірних, важких, великогабаритних) різними способами. Наша команда проводить будь-який вид переміщення вантажів вагою до 300 тонн включно.Залежно від завдання важкі вантажі можна переміщати кранами, вручну і за допомогою спеціального обладнання. Переміщення вантажів кранами може знадобитися коли обладнання необхідно подати, наприклад, на 3 поверх. Переміщення вантажів вручну здійснюється коли обладнання потрібно акуратно перемістити в цеху з обмеженим простором. Ручне переміщення вантажів проводиться за допомогою сучасних такелажних пристроїв.

Найчастіше, до даної послуги вдаються коли необхідно перемістити різні види важкого промислового обладнання та верстатів. Таке обладнання має не тільки великі габарити, а й має величезну масу, тому перемістити його можна тільки за допомогою спеціальної техніки (н-р, крана-маніпулятора) або за допомогою такелажного оснащення (н-р, талі, візки). Таку роботу повинні виконувати спеціалізовані фахівці, які володіють відповідним досвідом і знаннями.

Якщо необхідне переміщення довгомірних вантажів то висуваються особливі вимоги до стропування, щоб забезпечити стійке положення вантажу. Додатково можна використовувати траверси. Стропування виконують атестовані фахівці. При виконанні робіт, всі такелажники дотримуються техніки безпеки.Наша команда це атестовані фахівці, які володіють відповідними посвідченнями і допущені до даних видів робіт. Не ризикуйте збереженням вантажу – звертайтеся в спеціалізовану компанію.Вартість робіт розраховується з урахуванням ряду факторів, наприклад, ваги і типу обладнання.Зателефонуйте нам за номером (067)129 86 86 і детально опишіть майбутню задачу. Наш інженер назве ціну або приїде до вас на оцінку – безкоштовно.

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram