(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​Переміщення верстатів

Переміщення верстатів

Головне завдання такелажників при переміщенні верстата або цілої виробничої лінії – забезпечити збереження працездатності обладнання. Компанія «Укрмонтаж-Такелаж» гарантує, що в процесі перенесення виробничих агрегатів будуть дотримані відповідні правила безпеки.Технічно складні пристрої, на відміну від сейфів, меблів або будматеріалів, погано пристосовані до транспортування. Для зниження ризику отримання травм фахівці вивчають технічні умови, розробляють схему переміщення верстатів, враховуючи рекомендації виробника.

Команда, яка реалізує проект на практиці, складається з кваліфікованих інженерів, досвідчених вантажників. У їх розпорядженні знаходиться необхідне такелажне спорядження та інструменти (роликові візки, домкрати, лебідки, клини, стропи і т.д.).Іноді виникає необхідність спорудження допоміжних виносних майданчиків або розширення віконних / дверних прорізів для виносу великогабаритних об’єктів.

Вартість переміщення верстатів

Остаточна ціна переміщення верстатів визначається на місці, коли майстер оцінює умови та обстановку. Також на тарифікацію впливають такі фактори, як:

Для консультації та попередньої оцінки замовлення телефонуйте за номером (067)129 86 86. Ми працюємо на всій території України й виїжджаємо для оцінки умов виконання завдання безкоштовно.

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Послуги:

Переміщення

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram