(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​Переміщення трансформаторів

Переміщення трансформаторів

Укрмонтаж-Такелаж виконує комплекс робіт по переміщенню трансформаторів.Переміщення і перевезення цих агрегатів вимагає особливої уваги на етапах розвантаження та навантаження, а також сил спеціально навчених такелажників, оскільки кут нахилу трансформатора не повинен становити більше 3% при будь-яких переміщеннях. Наша команда здійснює вантажно розвантажувальні заходи на високому професійному рівні. Такелажники компанії атестовані і пройшли спеціальне навчання для виконання даного виду робіт. Тільки досвідчені такелажники перетворять будь-такелажні дії в простий і швидкий процес, зберігаючи гроші і нерви клієнта.

Кожне переміщення трансформатора проводиться за спеціально розробленою і затвердженою схемою, в якій вказуються місця кріплень конструкції на транспортному засобі. Перевезення механізмів може здійснюватися на автотрейлерах і автопричіпах. 
При необхідності наша команда виконує безкранових розвантажувальні роботи трансформатора з подальшим переміщенням на транспортер і вивантаження з транспортера на місце установки такелажних методом. У числі нашої матеріально-технічної бази гідравлічні штовхачі і домкратна система 70 МПа для підйому вантажів до 300 тонн.Перед початком робіт, наш інженер оцінювач проводить огляд і вивчення місця майбутніх робіт, робить необхідні виміри, складає кошторисну документацію.

Вартість переміщення трансформаторів

Ціна формується конкретно під кожен запит в силу особливостей кожного замовлення. На вартість впливають такі чинники:

Щоб замовити безкоштовну оцінку обсягу робіт, телефонуйте за номером (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Послуги:

Переміщення

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram