(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​Перевезення ємностей

Перевезення ємностей

Виконаємо комплекс робіт з переміщення та перевезення ємностей, резервуарів і цистерн. Специфіка цього виду робіт полягає в розмірах вантажу, який має великі габарити і значну вагу.Виходячи з особливостей ємностей вибирається спосіб транспортування. При цьому враховуються такі параметри:

  • Габарити.
  • Вага.
  • Положення ємності або цистерни на платформі.
  • Заповненність.

В процесі робіт важливим моментом є правильна строповка вантажу. Кріплення повинно бути надійним.При вантажно-розвантажувальних роботах потрібно точно дотримуватися інструкції по переміщенню, так як ємності дуже нестійкі. Проводити заходи щодо завантаження потрібно так, щоб агрегат не набув деформованості в дорозі.Якщо ємність виступає за межі автотранспорту – необхідне оформлення додаткового дозволу на таке транспортування.

Роботи з перевезення ємностей можуть включати в себе:

Такелаж ємностей – складне завдання в силу великих габаритів і циліндричної форми, тому вимагає від виконавців великого практичного досвіду. Наша команда оперативно проведе необхідні роботи з повним збереженням вантажу.Замовляйте безкоштовний виїзд спеціаліста з оцінки, який надасть детальний кошторис з переліком робіт і оголосить вартість послуги.Для розрахунку ціни, будь ласка оформляйте заявку за телефоном (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Послуги:

Перевезення

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram