(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​Перевезення фрезерного верстата 

Перевезення фрезерного верстата 

Пропонуємо послуги з перевезення фрезерних верстатів по всій території України.А саме:

  • Демонтаж і монтаж фрезерних верстатів.
  • Переміщення по території підприємства і поза.
  • Такелаж і навантаження.
  • Доставка від пункту відправки до пункту призначення.

Навіть якщо вам всього лише потрібно перенести ваші верстати з одного цеху фабрики або заводу в інший, наші співробітники завжди до ваших послуг! Перевезення фрезерних верстатів здійснюється за всіма правилами безпеки і з урахуванням особливостей того чи іншого верстата.
Перевезення фрезерного верстата це стандартна процедура, особливо важлива при переїзді промислових підприємств. Багато промислових верстатів мають тонкий пристрій, тому до їх транспортуванні потрібно підходити з особливою ретельністю. Транспортування проводиться за допомогою спеціального обладнання і маніпуляторів. Такелажники транспортують ваші верстати максимально обережно, а водії, які перевозячи верстати в потрібне місце, будуть обережні на дорогах, щоб верстати не пошкодилися в кузові або транспортировочной будці.

Звертайтеся в нашу компанію і транспортування фрезерного обладнання стане не черговим головним болем для власника або керівника компанії, а цілком нормальним і швидко минаючим етапом в житті фірми, який не займає багато часу, сил і грошей.Замовляйте послугу за номером (067)129 86 86 

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram