(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​​​Перевезення великогабаритного обладнання

Перевезення великогабаритного обладнання

Компанія “Укрмонтаж-Такелаж” виконує перевезення великогабаритного устаткування по Україні. Великогабаритні вантажі, це ті, які неможливо перевозити в звичайному режимі. До таких вантажів належить промислова техніка та агрегати, і все, що має великі розміри і вагу.
Для оперативного транспортування великого устаткування, фахівці компанії складають оптимальний маршрут. При необхідності ми проводимо дослідження маршруту, проводимо заміри висоти, ширини проїзної частини, вимірюємо радіус поворотів. З огляду на стан українських доріг, раціональніше віддати перевагу відремонтованим автомагістралях в обхід великих міст.

Транспортування великогабаритних механізмів має ряд вимог і правил, адже мова йде про переміщення спеціалізованим транспортом. До такого транспорту відносять низькорамні напівпричепи, платформи; низькорамні трали і тп. Такий вид перевезення вимагає певного багажу знань і практичних навичок.

Процес перевезення передбачає:

Ціна перевезення великогабаритного обладнання

Вартість розраховується індивідуально з урахуванням конкретного звернення. Щоб визначити ціну, дзвоніть нам за номером: (067)129 86 86 

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram