(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​Перевезення модульних конструкцій 

Перевезення модульних конструкцій 

Для оперативного зведення санітарних, технологічних, житлових або складських приміщень використовуються мобільні блок-модулі, які встановлюються без попередньої підготовки фундаменту і скріплюються заводськими кріпленнями в єдину будівлю. Тому ключове завдання, що забезпечує швидкий монтаж на місці будівництва – правильні навантаження і перевезення модульних конструкцій.Для транспортування блок-модулів компанією «Укрмонтаж-Такелаж» використовуються автокрани або крани-маніпулятори – транспорт, який поєднує функції вантажного автомобіля і підйомного крана.

При перевезенні модульних конструкцій дотримується ряд вимог і правил:

  • Кріплення блоків робиться на рухомій основі, що запобігає появі на конструкції тріщин і відколів.
  • При перевезенні нестандартних конструкцій виміри блоків проводяться вручну, після чого для перевезення підбирається транспорт з відповідною платформою.
  • Для зниження навантаження та виключення поломки витягнутих блоків модульних конструкцій, рівномірно розподіляються точки кріплення до основи автоплатформи.
  • При транспортуванні готових модульних будівель рухливі елементи конструкції (двері, вікна, пр.) Фіксуються.

Щоб не допустити під час перевезення деформації модульних блоків, до вантаження і вивантаження модулів компанією залучаються оператори з досвідом проведення такелажних робіт. Дізнатися вартість послуги можна за номером (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Послуги:

Перевезення

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram