(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​Перевезення негабаритного обладнання

Перевезення негабаритного обладнання

Компанія “Укрмонтаж-Такелаж” пропонує виконати роботи, пов’язані з переміщенням і перевезенням негабаритного обладнання по Україні, СНД та Європі.Для транспортування негабаритних механізмів використовуються такі транспортні засоби:

  • Крани-маніпулятори г / п 5 – 20 тонн.
  • Тентовані довгоміри 20 тонн.
  • Відкриті довгоміри.
  • Перевезення в контейнерах.
  • Низькорамні трали довжиною до 30 метрів.

Негабаритні перевезення – одні з найважчих і найвідповідальніших видів перевезень і вимагають професійних знань. Необхідно знати вимоги до спецтранспорту, на якому будуть перевозитися пристрої, а також, як правильно зробити навантажувальні, розвантажувальні заходи.Тільки за участю кваліфікованих фахівців і такелажного оснащення можна отримати:

  • безпечний демонтаж, що враховує специфіку і вагу агрегату;
  • спеціальну упаковку для конкретного обладнання;
  • акуратне перенесення агрегатів з використанням необхідних механізмів і пристроїв;
  • транспортування негабаритного обладнання на автомобільних фургонах з надійним кріпленням в транспорті.

Також доставка негабаритних механізмів може проводитися з низькорамними тралами великої вантажопідйомності з використанням сертифікованих кріпильних елементів, ланцюгів і ременів, для забезпечення надійного та безпечного перевезення негабаритних вантажів. У більшості випадків, при перевищенні допустимої довжини, потрібна наявність поворотних вісей на тралах, для зменшення радіусу повороту, а отже й зниження ризиків при маневруванні до мінімуму.Негабаритний вантаж – вантаж габарити і вага якого разом з габаритами і вагою транспортного засобу перевищують допустимі параметри встановлені законами держав.
Негабарит Україна

Негабарит Європа

Перевищення хоча б одного з допустимих параметрів вимагає розробку маршруту та оформлення дозволу на перевезення великогабаритних та великовагових вантажів. Як правило, виготовлення дозволів відбувається в період від 7 до 30 днів з моменту подачі заявки.Наш транспорт уже забезпечений довгостроковими дозволами, що дозволяє перевозити негабарит в мінімальні терміни. Додатково, при необхідності, наша компанія забезпечує супровід машини прикриття (PILOT), або автомобілів поліції, мінімізує ризики і прискорить перевезення негабариту.

Ціни на перевезення негабаритного обладнання

Тарифи розраховуються під кожен запит в залежності від ваги, складності процесу і кількості використовуваної техніки.Ми завжди раді новим клієнтам! Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефон: (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram