(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​​Перевезення промислового обладнання

Перевезення промислового обладнання

Компанія “Укрмонтаж-Такелаж” оперативно виконає перевезення промислового обладнання в Україні. До нас можна звернутися в разі перевезення як окремих видів обладнання, так і при комплексному переїзді виробничого об’єкта.Організація перевезення промислових агрегатів досить трудомістка, тому для вашої зручності ми об’єднали всі можливі види робіт, щоб ви не витрачали час на пошук фірм постачальників послуг.

Роботи містять такі дії:

  • демонтаж і упаковку,
  • навантаження на транспорт,
  • перевезення,
  • розвантаження,
  • монтаж в кінцевому пункті.

Транспортування промислового обладнання проводиться в обумовлені терміни з дотриманням правил переміщення конкретного виду вантажу. За бажанням замовника здійснюється страхування вантажу, що перевозиться.

Вартість перевезення промислового обладнання

Перевезення виробничого обладнання являє собою певний ряд операцій пов’язаних з підйомом, завантаженням і розвантаженням вантажу. Тому, ціна на послугу формуються виходячи з конкретного завдання.Щоб дізнатися попередню вартість – зв’яжіться з нашим фахівцем-оцінювачем за номером: (067)129 86 86 або залиште ваш номер у формі зворотного зв’язку і ми передзвонимо.Якщо хочете здійснити доставку промислового обладнання в цілісності й схоронності – ми раді допомогти!

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram