(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​​Перевезення технологічного обладнання

Перевезення технологічного обладнання

Компанія “Укрмонтаж-Такелаж” виконує перевезення технологічного обладнання в Україні з 2008 року.Транспортування такої техніки вимагає знання пристрою, особливостей і методів демонтажу та монтажу, щоб зберегти цілісність і працездатність конструкції.

Етапи перевезення

Процес починається з демонтажу і завантаження механізму. Спочатку визначаємо в якому стані поїде інструмент:

  • Не в розібраному. Конструкція, яка не має зовнішніх крихких частин і невелика за габаритами, може транспортуватися без розбирання.
  • У розібраному. Делікатне медичне, друковане або аналогічне обладнання можна транспортувати по частинах.

Фахівці радять, який спосіб перевезення технологічного обладнання оптимальний, але остаточне рішення залишається за вами. Навіть якщо розібрати пристрій немає можливості – наші інженери знайдуть метод дбайливого транспортування.
Другий етап – визначити умови транспортування. Устаткування, яке перевозиться після демонтажу, необхідно упакувати, щоб не пошкодити. Під конкретний вид обладнання виготовляється допоміжна конструкція для безпечного переміщення. Фіксувати вантаж усередині транспорту необхідно виходячи з його особливостей.Останній етап – вибір маршруту для транспортування.Коли обладнання доставлено, наша команда проводить роботи по монтажу на нове місце. В ході робіт персонал дотримується техніку безпеки.

Ціна перевезення технологічного обладнання

Вартість робіт розраховується після оцінки фахівця-оцінювача. Щоб дізнатися попередню вартість, телефонуйте за номером (067)129 86 86 повідомивши деталі проекту. Звернувшись в нашу компанію – не доведеться турбуватися за збереження та швидкість доставки технологічного обладнання, адже наші такелажники знають як зробити це правильно!

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram