(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​​​​Перевезення токарних верстатів 

Перевезення токарних верстатів 

Компанія “Укрмонтаж-Такелаж” виконує перевезення великогабаритного устаткування по Україні. Великогабаритні вантажі, це ті, які неможливо перевозити в звичайному режимі. До таких вантажів належить промислова техніка та агрегати, і все, що має великі розміри і вагу.
Для оперативного транспортування великого устаткування, фахівці компанії складають оптимальний маршрут. При необхідності ми проводимо дослідження маршруту, проводимо заміри висоти, ширини проїзної частини, вимірюємо радіус поворотів. З огляду на стан українських доріг, раціональніше віддати перевагу відремонтованим автомагістралях в обхід великих міст.

Це дозволить:

  • Оцінити складність перевезення токарного верстата. Спеціаліст безкоштовно виїде на об’єкт, зробить виміри, розрахує вартість робіт.
  • Визначити необхідність в підйомних механізмах і оснащенні. Підбираються стропи, канати, талрепи, ремені, ланцюги, автонавантажувачі та ін.
  • Підібрати оснащення для автомобіля, яке забезпечить безпеку доставки верстата на об’єкт. Автомобіль комплектується спеціальними розпорами або монтажним профілем.
  • Правильно підготувати майданчик для монтажу установок. Площадка повинна відповідати розмірам, зазначеним в інструкції з експлуатації верстата і залита за 30 днів до монтажу обладнання.

Щоб уникнути пошкодження устаткування, під час перевезення токарного верстата робляться спеціальні настили. Окремі блоки і запчастини укладаються на стелажі. Для габаритних частин верстата виготовляється екрануюча рамка. Вантаж позначається сигнальними прапорцями. Проводитися фіксація рухливих елементів агрегату. Дрібні деталі кріплення фасуються в ємність або чохли з бирками.Замовляйте послугу за номером (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram