(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​​Вантажно-розвантажувальні роботи

Вантажно-розвантажувальні роботи

Компанія “Укрмонтаж-Такелаж” виконає вантажно-розвантажувальні роботи під час перевезення великовагових промислових агрегатів. Дані роботи незамінні при організації переміщень підприємств і організацій, а також при монтажі і демонтажі важкого устаткування або транспортуванні нестандартного пристрою.Вантажно-розвантажувальні роботи вимагають використання спеціальних машин і механізмів, включаючи крани, механічні лопати, конвеєри і розвантажувачі. При роботі з цією технікою необхідна максимальна акуратність і відповідний досвід. Застосування будь-якого транспортного оснащення при проведенні даних маніпуляцій повинно проводитися з дотриманням техніки безпеки для запобігання можливого травмування. Тому, проведення вантажно – розвантажувальних робіт повинно здійснюватися особами, які пройшли необхідне навчання та перевірку знань з безпеки праці.

Тільки професіонали зможуть якісно та швидко виконати не тільки вантажно-розвантажувальні заходи, але і весь комплекс послуг для замовника, якому надається:

  • безкоштовний виїзд нашого фахівця на оцінку;
  • мінімальний термін виконання поставленого завдання;
  • оперативне перевезення промислових установок будь-якої ваги і розміру.
  • збереження та цілісність вантажу.

Вартість вантажно-розвантажувальних робіт

Вартість вантажно-розвантажувальних робіт визначається окремо під конкретну задачу. Для визначення ціни залиште заявку на сайті або телефонуйте за вказаними номерами. Ми завжди раді новим клієнтам та орієнтуємося на довгострокову співпрацю!Замовляйте наші послуги за телефоном (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram