(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​Пуско-налагоджувальні роботи

Пуско-налагоджувальні роботи

Проведення пусконалагоджувальних робіт передбачає виконання комплексу операцій, які покликані забезпечити параметри і режими роботи обладнання, обумовлені проектною та експлуатаційною документацією. Етапи пусконалагоджувальних робіт включають:

  • Складання робочої програми
  • Підготовку проекту виробництва пусконалагоджувальних робіт
  • Перевірку стану обладнання
  • Налаштування параметрів агрегатів
  • Випробування верстатів і автоматики.

Результатом виконання монтажу та наладки обладнання вважають відповідність техніки експлуатаційної документації, точність в роботі агрегатів і гарантію безпеки для робочого персоналу.
На 1-му етапі підготовки до пусконалагоджувальних робіт:

  • складаються зауваження до проекту і робочої програми, які згодом передаються замовнику;
  • готуються прилади та пристосування для вимірювання параметрів техніки і випробування обладнання;
  • замовнику передається затверджена частина проекту, експлуатаційна документація, план установки автоматики, релейного захисту, блокувань. Документація погоджується з енергосистемою.

На 2-му етапі пусконалагодження поєднується з монтажем обладнання. При цьому складається тимчасовий схема, по якій до агрегатів підводиться напруга. Визначається готовність до експлуатації обладнання. Для цього:

Справність обладнання перевіряється підвищеною напругою, після чого протоколи випробування агрегатів, заземлення і захистів передаються замовнику. В один екземпляр електронних схем об’єкта, який знаходиться під напругою, вносяться зміни. До 3-го етапу виконання пусконалагоджувальних робіт відноситься:

Якщо монтажні та пусконалагоджувальні роботи проводяться по поєднаному графіку, то попередньо визначається і узгоджується робоча зона. Після введення експлуатаційного режиму наряди і допуск до виконання пусконалагоджувальних робіт оформляється замовником.4-ий етап – це комплексна перевірка роботи обладнання, яка проводиться відповідно до затвердженої програми. Обов’язковим пунктом буде перевірка:

Налагодження обладнання вважають закінченою після підписання акта приймання-передачі. Вартість пусконалагоджувальних робіт залежить від категорії технічної складності і визначається по «Збірнику на пусконалагоджувальні роботи». Поставити запитання та замовити послугу можна за номером: (067)129 86 86

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Послуги:

Всі послуги

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram