(067)129 86 86

Головна > Послуги >​ ​​​​​​​Встановлення верстатів 

Встановлення верстатів 

Для додання верстату жорсткості та вібростійкості необхідно його кріплення на фундамент. Без фундаменту установка верстатів допустима лише за умови наявності бетонної підлоги, товщина якої не менше 200-300 мм.Розрізняють два види установки верстатів:

  • Жорстку – обладнання кріпитися на жорстких опорах, встановлених в плиті або бетонному блоці.
  • Пружну – установка проводиться на пружні опори або бетонний блок, який спирається на пружини, гумові килимки або інші опорні елементи.

Перед закріпленням верстата на фундаменті його вирівнюють по 2-х площинах і вертикалі. З цією метою застосовують металеві клини з низьким коефіцієнтом зміни лінійних розмірів. Порядок вирівнювання для кожної моделі верстата індивідуальний і позначений в інструкції по експлуатації.Після установки верстат за допомогою арматури та анкерних болтів кріпитися до монтажної поверхні. Щоб уникнути мимовільного вигвинчування, під головки болтів підкладають пружинні шайби.

Розрахунок вартості установки проводиться окремо для кожного виду верстата. На ціну впливає:

Точний кошторис на установчі роботи складається після оцінки об’єкта та узгодження нюансів з замовником. Наш номер телефону – (067)129 86 86. Чекаємо на ваш дзвінок.

Серед наших замовників

Ми реалізуємо проекти в різних сферах промисловості

Працюємо з 2008 року.
Безкоштовно виїжджаємо на оцінку робіт по всій країні!
Для важких завдань Ми знаємо прості рішення.
Звертайтесь до нас:
(067)129 86 86
 ukr_montag@ukr.net
Написати в Viber
Написати в Telegram